EĞİTİM KOÇLUĞU VE DENEME TAKİBİ

EĞİTİM KOÇLUĞU VE DENEME TAKİBİ

Öğrencilerimize her hafta düzenli olarak denemeler yapılarak ay sonlarında kişiye özel soru bankaları verilir. Bu soru bankaları öğrencimizin belirlenen eksiklerini gidermesi için özenle hazırlanır. Derstim ofislerinde öğrencimize düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmasını sağlayacak şekilde her türlü öğretim materyali ve çalışma ortamı sunulmaktadır.
Her öğrencimizle belirli periyotlarla bireysel olarak ödevlendirme ve ödev kontrolü yapılmaktadır. Haftalık olarak yapılan sınavlarla belirlenen eksiklikleri gidermek için özel olarak program hazırlanmakta ve öğrencimizin başarısını en kısa zamanda yükseltecek şekilde uygulamalara gidilmektedir. %100 başarı ile uyguladığımız bireysel özel ders çalışmaları öğrenci başarısı açısından eşşiz bir sistemdir.
Her öğrencimizle birebir olarak görüşerek sınavlara hazırlık sürecinde yapması gereken çalışmalar bir sıraya konarak en kısa zamanda öğrencimizi başarıya ulaştıracak bir yol çizilmektedir. Öğrencimizin haftalık kaç özel derse ihtiyacı olduğu belirlenerek yapması gereken çalışmalar hakkında bireysel olarak bilgilendirilir.

Çizgi Ötesi Akademi Butik Dershane Ön Kayıt Formu

Lütfen Formu Eksiksiz Doldurunuz.

VELİ BİLGİLERİ

[recaptcha]