HAKKIMIZDA

ÇİZGİ ÖTESİ AKADEMİ | Butik Dershane | Özel Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu | Özel Ders Merkezi | Yayıncılık

Çizgi Ötesi Akademi Eğitim – Butik Dershane – Kişiye Özel Öğretim – Özel Ders Merkezi – Özel Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu  her öğrencinin özel ve değerli olduğu anlayışıyla kişiye özel  yaklaşım üzerine kurulmuş bir kurum olarak “ÖZELLERE ÖZEL” dir. Öğrencilerinin hayallerine ulaşması için bu yolda onların ihtiyaç duyduğu tüm gereçleri sunmaktadır. Kurumumuz %100 başarı anlayışıyla her öğrencisinin başarısı için özel olarak çalışmaktadır.

Klasik dershaneciliğin önüne geçen Butik Dershane, Butik Eğitim ve Özel Öğretim anlayışı ile 2013 yılında kuruluş temelleri atılan ve o tarihten bu yana Beşiktaş ‘ta hizmetine devam eden Çizgi Ötesi Akademi bu alanda verdiği özel ders hizmeti, eğitim ve öğretimin kalitesi, Boğaziçi mezunu ve deneyimli öğretmen kadrosu, 4-9 kişilik sınıflarda eğitim, kişiye özel hazırlanan programlar, lise ve üniversiteye hazırlıkTYT – YKS – LGS  sınav kurs programları ve koçluk sistemi ile İstanbul ‘daki en iyi butik dershaneler sıralamasında hızla yükselen ve kısa sürede isminden söz ettiren bir kurum haline gelmiştir.

Merkezi Beşiktaş ‘da bulunan ve Beşiktaş’taki iki şubesi ile Çizgi Ötesi Akademi Butik Dershane – Kişiye Özel Öğretim – Özel Ders Merkezi – Özel Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu kişiye özel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmetleri de vermektedir.

Çizgi Ötesi Akademi Butik Dershane Özel Ders Merkezi ‘nde verilen eğitim ve öğretim hizmetlerini detaylı şekilde incelemek için tıklayın.

İstanbul dışında şubemiz bulunmamaktadır.

Kısaca Biz

Çizgi Ötesi Akademi Butik Dershane -Özel Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu olarak Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, vatanını ve milletini seven, çağın gereklerine ayak uydurabilen, özgüveni yüksek, yenilikçi, yaratıcı, çağdaş bireyler yetiştirmek için bu yola çıkmış bulunmaktayız. Üniversiteye ve liselere hazırlanan öğrencilerimizin rakiplerinin çok üstünde bir öğretim anlayışıyla eksiklerinin bireysel olarak Boğaziçili ve Deneyimli öğretmenlerle kısa zamanda giderilmesini amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Özel Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu-Çizgi Ötesi Akademi Butik Dershanesi olarak bireysel farklılıkları ve ihtiyaçları dikkate alarak uyguladığı eğitim-öğretim programları, deneyimli akademik kadrosu ve sağlamış olduğu güvenli ortamı sayesinde;

 • Atatürk ilke ve inkılâplarını yaşam biçimi olarak kabul eden,
 • Ailesine, ülkesine ve içinde yaşadığı dünyaya saygı duyan ve faydalı olan,
 • Kültürler arası deneyimlere açık olan ve kültürel farklılıklara saygı duyan,
 • Öğrenmeyi seven ve ders ortamında mutlu olan,
 • Sürekli öğrenen, öğrendiklerini günlük yaşamla ilişkilendiren ve öğrendikçe gelişen,
 • Sadece zihinsel olarak değil; katılmış olduğu sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle bütün olarak gelişen,
 • Yapılan sınavlarda üst düzeyde başarılı olan,
 • Özgüveni yüksek olan ve bu kapsamda hem kendisine hem de başkalarına güven duyan,
 • Sorumluklarını bilen ve bunları yerine getiren,
 • Araştırma, sorgulama, eleştirel ve yaratıcı düşünebilme becerileri gelişmiş olan,
 • Etkili iletişim becerilerine sahip olan, çevresiyle sürekli etkileşim içerisinde bulunan,
 • Eğitim teknolojilerini kullanabilen ve bu yeteneğini diğer bireylere aktarabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir…

Vizyonumuz

Eğitim ve öğretim sektöründe akademik bir altyapı ile üstün kaliteyi benimsemiş, eğitim ve öğretim ve yayıncılık sektörleri içinde örnek ve lider kurum olmak.
Modern eğitim anlayışıyla ileri öğretim düzeylerine ulaşabilecek donanımlı bireyler yetiştirmek.
Profesyonel, dinamik öğretim ve yönetim kadrosu ile en iyi olmak amacıyla sizlere üstün hizmet sunmayı hedeflemiştir.
Uzman rehber öğretmen kadrosunun desteği ile öğrencilerin karşılaşabileceği her türlü sosyal ve psikolojik sorunların üstesinden gelmesini sağlayarak başarıyı garantilemektir.

Sertifikasyonlarımız

Boğaziçi Üniversitesi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
İstanbul Teknik Üniversitesi
Koç Üniversitesi
Global LT
Tokyo University