SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli öğrencilerimiz ve velilerimizden gelen sorulara yer verdik. Kafanıza takılan her türlü soruyu sormak için lütfen arayınız.

Derslerin tamamı birebir özel ders şeklinde daha önceden uzman kadromuz tarafından hazırlanmış konu anlatımları da kullanılarak öğrenciye özel bir anlatımla işlenmektedir. Öğrencilerimizin uygun olduğu zaman dilimleri kendisinden alınarak, bu zamanlara en uygun şekilde programı yapılmakta ve öğrencimize ve velimize her hafta düzenli olarak bilgilendirme mesajı atılmaktadır.

Bütün dersleri birebir olarak öğretilen öğrencilerimize anlatılan her konunun bitimlerinde KBS(Konu Bitirme Sınavı) uygulanarak konuyu ne kadar öğrendiği tespit ediliyor. Eğer bir eksiği görülürse ilk dersinde eksikleri gideriliyor ya da bu eksiklerini giderecek şekilde ödevlendirmesi yapılıyor.Ders dışı zamanlarında soru çözerek konularını pekiştirmesi için öğrencilerimiz çalışma salonuna alınıyor.

Dershanelerin kapanmasıyla öğrenci ve velilerin eksiklerini gidermesi ve rakiplerinin karşısında daha güçlü bir alt yapıya sahip olabilmesi ve sınavlara hazırlıkta iyi bir çalışma ortamına ihtiyaç duyan öğrencilerimizin talebi üzerine kuruldu. Amacımız daha başarılı nesiller yetiştirmek.

Öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen, eksiklerini gidermek için özel programlar yapan ve uygulayan üstün bir eğitim sistemi olduğu için. Her öğrencisiyle özel olarak ilgilenen, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile her öğrencisinin başarısı için çalışan özel bir kurum olduğu için. kendinizi özel hissedeceğiniz ve daima sizin yanınızda olan öğretmenlerden eğitim görmek için … ve daha bir çok nedenden dolayı Çizgi Ötesi Akademi’yi seçebilirsiniz.

Çizgi Ötesi Akademi haftada 10 ders saati özel ders ve sınırsız çalışma ortamı sunarak her konunun sonunda denemeler yapmakta ve haftalık olarak TYT-AYT(YKS) veya LGS deneme sınavları uygulanmaktadır. Bütün konuları bireysel olarak öğretmeyi amaç edinmektedir. Öğrencimizin başarısı için gereken takip ve motivasyon çalışmalarını yürüterek yıl boyunca öğrencimizi başarıya her gün daha da yaklaştırmak için çalışmaktadır.

Soru Sor

Değerli Öğrenciler bu formu doldurarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

[recaptcha]