TYT AYT YAZ KAMPI

MATEMATİK YAZ KAMPI

Her yıl okullar açılmadan önce yaz aylarında hem eğlenceli hem de düzenli bir şekilde program uygulayarak öğrencilerimizin TYT konularını bitirmekteyiz.

28 Haziran 30 Temmuz arasında yaklaşık olarak 5 hafta sürecek bu çalışmamız ana başlıkları şu şekilde özetlenebilir.

  1. Yaz okulunun genel amacı öğrencilerin yüzyüzüde görmesi gereken önemli konuların telafisi. düşünülebilir.  Örneğin TYT matematiğin önemli konularından bazıları olan problemler , permütasyon kombinasyon olasılık, kümeler , AYT matematiğin önemli konuları olan parabol,eşitsizlikler vb. aynı zamanda geometri konularının tamamının toparlanmasıdır. Yaz kampı çalışmamızda konularının tamamının kapatılması mümkün olmadığından daha çok öğrencilerin netlerinin yükselmesini sağlayacak konular belirlenmiştir. Daha çok TYT’nin nokta atışı konularına yöneldik. 
  2.  Derslere alanında deneyimli Türkiye derecesi öğrenci yetiştirmiş olan hocalar girecektir.  Programımızda işlenecek konular belli olmakla birlikte öğrencilerimizin deneme eksikliklerine göre dönem bitirme kitapçığı hediye edilecektir.
  3. TYT yaz kampı çalışmamız içeriğinde matematikle birlikte fizik konuları da işlenecektir.
  4. TYT yaz okulu çalışmamız haftanın 5 günü ders şeklinde ilerleyecektir.Pazartesiden cumaya kadar devam edecek olan bu çalışmada hafta sonları tatil olacaktır. Hafta sonu günlerinde dileyen öğrencilerimiz birebir istediği derslerden özel ders alacaktır. 
  5. TYT yaz kampı çalışmamız aynı zamanda ileri düzey sınıflarda limit  türev ve integral konuları işlenecektir. Aynı zamanda bu konuların destekleyici videoları youtube kanalımızda Ali hoca tarafından verilecektir. Aynı zamanda ödevler düzenli olarak verilecektir.
  6. Her hafta cuma günü TYT denemesi olacağı için bu kamp çalışmamızda eksikliklerinizi daha rahat belirleme olanağı bulacaksınız. Bu sonraki TYT AYT çalışmalarınız için en önemli rehber olacaktır. 
  7. Uzman rehberlikçimiz ile her hafta düzenli olarak görüşme sağlanıp durum değerlendirmesi yapılacaktır. Hem velimiz hem de öğrencimiz ayrıntılı şekilde bilgilendirilecektir.

Çizgi Ötesi Akademi Butik Dershane Ön Kayıt Formu

Lütfen Formu Eksiksiz Doldurunuz.

VELİ BİLGİLERİ

[recaptcha]