Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu (Çizgi Ötesi Akademi) Boğaziçi Mezunu Alanında Uzman Eğitmenlerimizle siz değerli öğrencilerimize en kaliteli ve verimli eğitim anlayışıyla yeni adresimizde hizmetinizdeyiz.

Lise 11. sınıf ve 12. sınıfı öğrencileri için hazırladığımız (6-8 kişilik) sınıflarda, birebir kalitesinde kurs vermekteyiz. TYT Yaz Kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel ders kurs paketlerimizden veya mevcut paketler üzerinden değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çizgi Ötesi Akademi

Yaz Kampı Programı

Merhaba Sevgili Gençler,
Sabırsızlıkla beklenen yaz kampına sayılı günler kaldı. Hepimizin bildiği üzere üniversite sınavı uzun ve zorlu bir maratondur. Bu zorlu maratonda bir adım öne geçebilmeniz için 25 Haziran TYT YAZ KAMPINDA biraraya geliyoruz. Önceki senelerde tekrarlardığımız geleneksel yaz kampının ilk 7 haftası Beşiktaş Çarşıdaki şubemizde gerçekleşecek, son hafta ise öğrencilerimizin sınav stresinden uzak ve doğayla iç içe geçirecekleri il dışındaki kamp ortamında gerçekleştirilecektir.

Değerli Velilerimiz,
Beşiktaş’ın merkezinde tüm öğrencilerimizin eğlenerek öğrendiği, aynı zamanda yazın sıcağı dışında rahatsız edici tüm öğelerden uzak benzersiz bir yaz kampı bizleri bekliyor.

Beşiktaş Çarşı Özel Öğretim Kursu | Çizgi Ötesi Akademi Yaz Kampı Programı 2018

Author: admin